Vítejte na stránkách Family Bikers

               Třebechovice pod Orebem

 
Domů
Enduroškola
Brníčko
Polsko a Dobrošov
Tereza
Dovolená Netolice
Friends fest Pardubice
Zemská brána
Konec roku

  

28. -30.4.2017  Enduroškola

Je tady deštivý dubnový pátek, a my vyrážíme směr Praha. Jedeme na enduroškolu Milana Holého. I přes drobný deštík jedeme s Honzíkem na rozdíl od ostatních bez nepromoků. A výhra to rozhodně není. Cestou deště přibejvá atak začínáme pěkně navlhat. A to ke všemu na kruháku v Chlumci umírá moje stařičké geeso. Naštěstí jenom vypadla palivová hadička u vstřiku. Za deset minut není co řešit a pokračujeme v cestě. Do cíle, který je kousek za Prahou mám mokro i v trenkách. Příjemně strávený večer a rychle do hajan. Ráno se de na to

A je tady sobota. Odjíždíme do nedalekého lomu, kde se učíme základy ježdění na endurech. A je pravda že i přes můj pokročilý věk jsem se zase něčemu přiučil a ledacos pochopil. A odpolední vyjížďka rozbahněnou krajinou nám dala docela pokouřit.

V neděli pak odjíždíme do vzdálenějšího lomu, kde je písek , kamení a malé jezírko v kterém sek se koupal i s mým geesem. Musím ale napsat že to co jsem se naučil a kam jsem se vydrápal stálo za to úsilí i peníze. Tak se už těším na další školu.

 

 

No a kdo chce kouknout tak může tady a nebo tady.

                  

 

 

Naše akce