Vítejte na stránkách Family Bikers

               Třebechovice pod Orebem

 
Domů
O nás
Naše akce
My a srazy
Kniha návštěv

 

Na této stránce něco o srazech

Tak tady musím přiznat , že v prvních letech po návratu k mašinám jsme se nějak nemohli motorkářského života nabažit. Proto jsme vymetli kde co. Nejen v okolí , ale třeba i Karlových Varech a České Lípě. Dá se napsat že žádný víkend se neobešel bez srazu. Postupem času po zjištění že se vše točí kolem jednoho , zbylo pár srazů kam se vracíme. Po tři roky jsme pořádali i vlastní srazík MOTOKALBA v Třebechovicích. Pak začalo naše působení v Nově vzniklém motorkářském klubu Motoazyl v Třebechovicích. Ten funguje stále , ale naše kroky pokračují vlastní cestou.

A srazy kam se vracíme

Každoročně pokecat s kamarády na začátku sezony na Broďák  v Červeném Kostelci a ke konci sezony na Kateřinu u Dvora Králové.

A srazy kde bylo fajn

Asi toho bylo opravdu dost ale  asi nejlíp bylo v roce 2004 na Motodorazu ve Skochovicích u Prahy  a v roce 2006 na motosrazu Habina v Jeseníkách.   

Nejhůř bylo v roce 2007 v Český Lípě na srazu Motogold. Srazík docela dobrej, pohodový lidičky, ale bohužel v noci ve spánku vykradenej stan a prachy v hajzlu. A to fakt na rovinu nasere.

 

Domů | O nás | Naše akce | My a srazy | Kniha návštěv